Atribuită
Cumpărare directă
Bocanci de lucru din piele Caracteristici: Exterior fabricat din piele de vaca neagra, cusuta cu ata alba, cu inele D din metal argintiu, cu captuseala din plasa respirabila de culoarea albastru, avand talpa rezistenta la ulei, anti statica, antiderapanta, talpa cu densitate dubla, lin si fata bombeu metalic. Costum de saloptete contine o geacza si pantalon pieptar. Produsele sunt captusite cu captuseala ignifuga. Tesatura este din 98% bumbac si 2% carbon. Greutatea materialului: 240 gr/mp Culoarea albastra.
- Număr anunț
- DA26404545
- Autoritate contractantă
- COMUNA GLODENI (PRIMARIA GLODENI) (CUI 4322734)
- Furnizor / câștigător
- TAPANCS SRL (CUI 37182432)
- Cod CPV
- 39515000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.290 RON
- Valoare atribuită
- 7.290 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.