Atribuită Cumpărare directă

FirResCAc 76-150 BICRIL 1 90CM 48MM 1/2 CERC ROTUND+Fir acid poliglicolic 0, L=75cm, ac 40mm, 1/2 cerc rotund+Fir acid poliglicolic 2, L=100cm, ac 30mm, 1/2 cerc rotund

Număr anunț
DA26373538
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
Furnizor / câștigător
BIOSENS MEDICA SRL (CUI 23110363)
Cod CPV
33141121-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.586 RON
Valoare atribuită
2.586 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.586 RON

din 2.586 RON estimat