Atribuită Cumpărare directă

1 o Net Business Serviciu Acces Internet FTTH – Viteza maxima[descarcare/ incarcare] 1Gbps/500Mbps, Viteza normala [descarcare/incarcare] 600Mbps/300Mbps, Viteza minima [descarcare/incarcare] 10Mbps/5Mbps;FTTB – Viteza maxima[descarcare/incarcare] 100Mbps/25Mbps, Viteza normala [descarcare/incarcare] 60Mbps/15Mbps, Viteza minima [descarcare/incarcare] 1Mbps/250kbps;VDSL – Viteza maxima[descarcare/incarcare] 70Mbps/24Mbps, Viteza normala [descarcare/incarcare] 42Mbps/14Mbps, Viteza minima [descarcare/incarcare] 700kbps/240 ADSL - Viteza maxima[descarcare/ incarcare] 20Mbps/1Mbps, Viteza normala [descarcare/incarcare] 12Mbps/600kbps, Viteza minima [descarcare/incarcare] 200kbps/10kbps; GSM - Serviciu de date fixe cu suport GSM, cu viteza maxima in 4G/4G+ (LTE/LTE+) de 150 Mbps download si 50 Mbps upload. Traficul de date national poate fi utilizat doar pe raza judetului in care s-a facut instalarea serviciului. Solutie web hosting: un domeniu web cu numar nelimitat de subdomenii, spatiu total de 2 GB atat pentru website, cat si pentru e-mail, numar nelimitat de casute e-mail, manager DNS, interfata de configurare si aplicatie de construire site web, 3 licente de Norton Securities Online, IP Static si SLA Advanced. 1 o TV M Serviciul de Televiziune furnizat prin tehnologia DVB-C Perioada contractuala 24 de luni Pret total lunar 18.6 euro fara TVA 1 EURO = 4.8583 Lei

Număr anunț
DA26395923
Autoritate contractantă
COMUNA GROPENI (CUI 4874755)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.168,64 RON
Valoare atribuită
2.168,64 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.168,64 RON

din 2.168,64 RON estimat