Atribuită
Cumpărare directă
Echipament si uniforme pentru biroul Politia locala din cadrul primariei orasului Ludus, in conformitate cu oferta inregistrata cu nr. 34155 din 15.09.2020, dupa cum urmeaza: - tricou Polo - 17 buc. - sapca politie locala Ordine Publica - 12 buc. - pantaloni vara - 16 buc. - scurta vant ordine publica - 6 buc. - scurta vant circulatie - 10 buc. - port stație emisie - receptie portabila - 2 buc.
- Număr anunț
- DA26377377
- Autoritate contractantă
- ORASUL LUDUS (Primaria Orasului Ludus) (CUI 5669317)
- Furnizor / câștigător
- TACTICA OUTDOOR SRL (CUI 34994508)
- Cod CPV
- 35811200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.667,30 RON
- Valoare atribuită
- 7.667,30 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.