Atribuită Cumpărare directă

PRET DE CATALOG: 2.793,52 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 66516400-4 Servicii de asigurare de raspundere civila generala (Rev.2) DESCRIERE: Servicii de asigurare de raspundere civila profesionala, malpraxis , prima:2 793,52 lei Valoarea estimata achizitiei directa fara TVA 2793,52 ron.

Număr anunț
DA26409955
Autoritate contractantă
SC WELLNESS CENTER PRAID SRL (CUI 34441109)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516400-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.793,52 RON
Valoare atribuită
2.793,52 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.793,52 RON

din 2.793,52 RON estimat