Atribuită
Cumpărare directă
Drapel Tricolor+UE NUMAR DE REFERINTA: ctc_Drapel Tricolor+UE PRET DE CATALOG: 25,21 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 35821000-5 Steaguri (Rev.2) DESCRIERE: Drapel Tricolor+UE Hartie Copiator A4 Euro Basic NUMAR DE REFERINTA: ctc_Hartie Copiator A4 Euro Basic PRET DE CATALOG: 13,44 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30197643-5 Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2) DESCRIERE: Hartie Copiator A4 Euro Basic Toner Lexmark X260 NUMAR DE REFERINTA: ctc_Toner Lexmark X260 PRET DE CATALOG: 155,46 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30125120-8 Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2) Pix BIC NUMAR DE REFERINTA: ctc_Pix BIC PRET DE CATALOG: 0,84 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30192121-5 Pixuri (Rev.2) DESCRIERE: Pic BIC
- Număr anunț
- DA26381506
- Autoritate contractantă
- PALATUL COPIILOR TG MURES (CUI 4322300)
- Furnizor / câștigător
- COPY TECH COMPUTER SRL (CUI 24213537)
- Cod CPV
- 35821000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 273,94 RON
- Valoare atribuită
- 273,94 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.