Atribuită Cumpărare directă

materiale necesare scoala

Număr anunț
DA26414216
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZILA NR. 1 MOTRU (CUI 29552747)
Furnizor / câștigător
STEFALMAT SRL (CUI 19315590)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.972,94 RON
Valoare atribuită
3.972,94 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.972,94 RON

din 3.972,94 RON estimat