Atribuită
Cumpărare directă
OFERTA DE SERVICII MEDICINA MUNCII - CATRE PENITENCIARUL DE MAXIMA SIGURANTA IASI 1. EKG - NR EXAMINARI: 363 - PRET/EXAMINARE: 9 LEI 2. PROBE VESTIBULARE - NR EXAMINARI: 261 - PRET/EXAMINARE: 5 LEI 3. GLICEMIE - NR EXAMINARI: 363 - PRET/EXAMINARE: 9 LEI 4. TEST ACUITATE VIZUALA - NR EXAMINARI: 363 - PRET/EXAMINARE: 6 LEI 5. AUDIOGRAMA - NR EXAMINARI: 271 - PRET/EXAMINARE: 7 LEI 6. COPROBACTERIOLOGIC - NR EXAMINARI: 10 - PRET/EXAMINARE: 22 LEI 7. COPROPARAZITOLOGIC - NR EXAMINARI: 10 - PRET/EXAMINARE: 10 LEI 8. SPIROMETRIE - NR EXAMINARI: 11 - PRET/EXAMINARE: 7 LEI 9. AG HBS - NR EXAMINARI: 13 - PRET/EXAMINARE: 22 LEI 10. AC ANTI HCV - NR EXAMINARI: 13 - PRET/EXAMINARE: 26 LEI 11. AC ANTI HIV - NR EXAMINARI: 13 - PRET/EXAMINARE: 26 LEI 12. EX CLINIC GENERAL - NR EXAMINARI: 374 - PRET/EXAMINARE: 12 LEI 13. HEMOLEUCOGRAMA COMPLETA - NR EXAMINARI: 363 - PRET/EXAMINARE: 12 LEI 14. EXAMEN MEDICAL SI FISA DE APTITUDINI "IN MEDIU DE RADIATII" - NR EXAMINARI: 9 - PRET/EXAMINARE: 32 LEI 15. PACHET ANALIZE CONDUCATORI AUTO PROFESIONISTI - NR EXAMINARI: 11 - PRET/EXAMINARE: 325 LEI
- Număr anunț
- DA26406433
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Iasi (CUI 4701509)
- Furnizor / câștigător
- BIODEV MEDICAL CENTER SRL (CUI 22593650)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.980 RON
- Valoare atribuită
- 25.980 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.