Atribuită Cumpărare directă

T939.1 - Vase Petri STERIPLAN ROTH, 80*15 mm, 10 buc Vase Petri, prevazute cu capac, realizate din sticla calcosodica, autoclavabile Producator ROTH Material Sticla calcosodica Dimensiuni exterioare (Ø*h) 80*15 mm Autoclavabile Da Cantitate 10 bucati Cod produs T939.1

Număr anunț
DA26382665
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DIN PITESTI (CUI 4122183)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.273,39 RON
Valoare atribuită
4.273,39 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.273,39 RON

din 4.273,39 RON estimat