Atribuită
Cumpărare directă
Institutia noastra doreste achizitionarea de carburant pe baza de carduri de credit, necesar functionarii autoturismelor institutiei. Cantitatea de carburant solicitata este pentru decursul unui an calendaristic, urmand a se emite 6 carduri personalizate pentru urmatoarele autoturisme: Dacia Lodgy: GJ-06-POR (motorina); Dacia Logan: GJ-12-DPC; Dacia Duster: GJ-01-POR(motorina); Fiat Ducato: GJ-07-ROV(motorina); Autospeciala Pompieri: GJ-78-LOC(motorina); Autospeciala Pompieri (Vidanja) :GJ-08-POR(motorina). De asemenea, dorim si emiterea unui card recipient care se va alimenta cu benzina in functie de necesitati pentru tractorul de cosit gazon din dotarea institutiei si se vor achizitiona roviniete pentru autoturismele din dotare.
- Număr anunț
- DA26395989
- Autoritate contractantă
- ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09134200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 85.045 RON
- Valoare atribuită
- 85.045 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.