Atribuită Cumpărare directă

Expertiza pentru stabilirea starii de sanatate a arborilor se va executa cu aparatura de specialitate. Precizăm că serviciile se vor presta conform Caietului de sarcini ataşat.

Număr anunț
DA26409672
Autoritate contractantă
Municipiul Satu Mare (CUI 4038806)
Furnizor / câștigător
TREE CARE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 38772164)
Cod CPV
71319000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.000 RON
Valoare atribuită
134.000 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.000 RON

din 134.000 RON estimat