Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI DE DEZINFECTIE PENTRU CELE DOUA SECTII DE VOTARE, INAINTE DE VOARE SI DUPA VOTARE, RESPECTIV IN DATELE DE 25.09.2020 SI 29.09.2020

Număr anunț
DA26400819
Autoritate contractantă
COMUNA TURCOAIA (CUI 4793936)
Furnizor / câștigător
POSTOLACHE SRL (CUI 15258084)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.900 RON
Valoare atribuită
2.900 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.900 RON

din 2.900 RON estimat