Atribuită
Cumpărare directă
Sistem de drenaj, folosit pentru drenajul extern al lichidului cefalo-rahidian. Setul contine sistemul de drenaj cu scala gradata, camera de picurare, punga pentru lichid, linie de pacient cu robinet cu trei cai si porturi pentru injectie, cateter ventricular pentru drenaj extern (35 cm), conectare luer-lock, cu trocar si accesorii. Se livreaza steril.
- Număr anunț
- DA26397675
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33141640-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.110,84 RON
- Valoare atribuită
- 2.110,84 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.