Atribuită
Cumpărare directă
GEL DESFUNDAT TEVI 1L, pe baza de hidroxid de sodiu, dizolva toate depunerile. Marca: Axial L 140x3,80 Curatator sanitar pentru intretinere pe baza de acid fosforic, inlatura toate depunerile de calcar si pete. Ambalat la 1L. Marca: Cloret L 160x3,80 Odorizant Sano solid 6in1 BUC 50x4,50 Odorizant gel toaleta duck 36ml BUC 50x6,00 Praf curatat pentru bucatarie sub forma de praf pe baza de inalbitor activ. Ambalat la 500g BUC 95x2,50 Alcool sanitar antiseptic si biocid pe baza de alcool etilic 70%. Ambalat la 500ml. BUC 150x4,30 Spray pentru mobila, parfumat, efect antistatic, pentru toate suprafetele. Ambalat la 300ml. BUC 60x3,60 Sapun lichid cu glicerina, ph neutru, pentru piele sensibila. Ambalat la flacon de 500ml. L 60x4,80 Sapun lichid cu glicerina, ph neutru, pentru piele sensibila. Ambalat la flacon de 5000ml. L 430x1,30 Rola prosop 120m, 1str, 1 pliu, TORK BUC 100x9,00 Rola prosop 60m, 2 straturi, MINI BOOK BUC 115x6,60 Hartie igienica 3 straturi, 100% celuloza, rezistenta BUC 1820x0,50 Lavete universale, superabsorbante, 35x35cm 3buc/set SET 220x1,30 Lavete de bumbac, colorate, dimensiuni 40x60cm, 100% bumbac, 3buc/set SET 110x1,50 Rezerva mop bbc 250g BUC 330x2,80 Burete vase cu o suprafata canelata si o fata abraziva. BUC 245x0,35 Burete vase inox 7x10x3cm BUC 140x0,70 Manusi menaj plastic ambalate la pachet de 100buc PACH 124x3,60 Manusi menaj latex cu pudra pentru protectia pielii, marimea L PACH 110x3,00 Saci aspirator KARCHER NT 27/1 ME Advance 5buc/set SET 2
- Număr anunț
- DA26389858
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.816,65 RON
- Valoare atribuită
- 22.816,65 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.