Atribuită
Cumpărare directă
Dosar platic cu sina - 250 bucati x 0,45 lei Biblioraft plastifiat 8cm - 40 bucati x 6,40 lei Banda corectoare - 3 bucati x 6,85 lei Capsator metalic 45 coli - 1 bucata x 22,00 lei Post it 75x75mm culori neon - 4 bucati x 1,40 lei Banda adeziva 48mm x66m 1 rola x 3,65 lei Marker permanent 1mm - 5 bucati x 3,70 lei Pix cu gel cu mecanism - 20 bucati x 1,20 lei Rigla 30cm - 1 bucata x 5,00 lei Ascutitoare dubla electrica alimentare cu 4 baterii R6 AA incluse - 2 bucati x 45,00 lei Radiera - 2 bucati x 1,90 lei Mina creion 0,5mm - 2 cutii x 2,90 lei Separatoare carton 10x23cm 100 bucati/set - 6 seturi x 6,40 lei Tavite documente orizontale plastic - 6 bucati x 7,95 lei
- Număr anunț
- DA26396108
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 653,50 RON
- Valoare atribuită
- 653,50 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.