Atribuită
Cumpărare directă
1 Lolita (editie de buzunar) de Vladimir Nabokov (2011) [Editura Polirom] (162870) 1 Pe frontul de vest nimic nou (editie de buzunar) de Erich Maria Remarque (2017) [Editura Polirom] (303615) 1 Numele trandafirului (editie de buzunar) de Umberto Eco (2014) [Editura Polirom] (200804) 1 Lungul drum catre Santa Cruz de Michael Ende (2018) [Editura Polirom] (309973) 1 Adio, arme (Editia 2014) de Ernest Hemingway (2014) [Editura Polirom] (23626) 1 Zbor deasupra unui cuib de cuci (editie de buzunar) de Ken Kesey (2013) [Editura Polirom] (191627) 1 De veghe in lanul de secara (editia 2011) de Cristian Ionescu, J. D. Salinger (2011) [Editura Polirom] (165269) 1 ...Sa ucizi o pasare cintatoare (editie de buzunar) de Harper Lee (2014) [Editura Polirom] (205557) 1 Metamorfoza si alte povestiri (editie de buzunar) de Franz Kafka (2012) [Editura Polirom] (182019) 1 Cele mai frumoase ghicitori de Niculae Tache (2017) [Editura Aramis] (305709) 1 Spionaj la manastire (editia 2019) de Rodica Ojog Brasoveanu (2019) [Editura Nemira] (371166) 1 Plan diabolic (editie 2020) de Rodica Ojog Brasoveanu (2020) [Editura Nemira] (390025) 1 Institutul de Stephen King (2020) [Editura Nemira] (384025) 1 Enciclopedia zmeilor (Coperta cartonata) de Mircea Cartarescu (2017) [Editura Humanitas] (301609) 1 Pestisorul de aur si alte basme rusesti (editie ilustrata) de Aleksandr Sergheevici Puskin (2015) [Editura Regis] (220031) 1 Pagini alese (editie ilustrata) de Nina Cassian (2014) [Editura Regis] (215693) 1
- Număr anunț
- DA26411386
- Autoritate contractantă
- Comuna Vladeni (CUI 4365441)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.902,99 RON
- Valoare atribuită
- 1.902,99 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.