Atribuită Cumpărare directă

MR PROPER BUC 2.000 8.3193 BURETE VASE BUC 4.000 2.4370 BREF WC BUC 2.000 10.8403 SACI MENAJ 35L BUC 3.000 2.1000 SACI MENAJ 35L BUC 2.000 4.1176 SACI MENAJ BUC 1.000 4.6218 MOP BUC 2.000 2.9412 LAVETE BUC 1.000 2.9412 SAP LICH BUC 1.000 10.0000 SAP LICH BUC 1.000 9.1597 prAF DE CURATAT BUC 1.000 5.4622 FAIRY 800 BUC 1.000 3.2773 CIF BAIE BUC 1.000 9.1597 CLIN GEAM BUC 2.000 5.7983 AJAX GEAM BUC 1.000 3.7815 BREF WC BUC 2.000 6.3025 CIF PARCHET BUC 2.000 7.1429 ASEVI deZINF BUC 1.000 13.3613 NUFAR DETRATRANT BUC 6.000 6.6387 CIF CREAMA 500 BUC 2.000 8.3193 NUFAR MOBILA BUC 1.000 9.1597 LENOR 1.9 BUC 1.000 13.0252 ACE 2L BUC -2.000 7.1429 DET SAVEX 2KG BUC 1.000 12.5210 DETERGENT BUC 1.000 20.0840 MONOROLA HARTIE BUC 3.000 4.4538 PLASE BUC 3.000 0.6723 ROLE BUCATARIE BUC 1.000 2.4370

Număr anunț
DA26389238
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DEMETRIU RADU RADESTI (CUI 12848676)
Furnizor / câștigător
MEDIA PAPER SRL (CUI 15159862)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
283,54 RON
Valoare atribuită
283,54 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

283,54 RON

din 283,54 RON estimat