Atribuită
Cumpărare directă
Pachet produse îngrijire personală. Scopul achizitiei de produse de îngrijire personală este de a asigura conditii optime de igiena personală pentru sanatatea cetățenilor din comunitatea de romi din comună. Se vor achizitiona: - Paranix Extra Strong sampon + Pieptene - 50 bucăți Produsele vor fi noi, sigilate si ambalate corespunzator.
- Număr anunț
- DA26401124
- Autoritate contractantă
- COMUNA AUSEU (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI AUSEU) (CUI 4390488)
- Furnizor / câștigător
- HELP NET FARMA SA (CUI 14169353)
- Cod CPV
- 33700000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.898,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.898,50 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.