Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanță privind implementarea managementului de proiect pentru "Promoting the culture of the ethnic Hutsul in the Romania-Ukraine cross-border region" (Promovarea culturii etnicilor huțuli în regiunea transfrontalieră România-Ucraina) - Codul Proiect: 2SOFT/2.1/10
- Număr anunț
- DA26405199
- Autoritate contractantă
- COMUNA BISTRA (CONS. LOCAL COMUNA BISTRA MARAMURES) (CUI 3695000)
- Furnizor / câștigător
- STRATEGIST POLICY & CONSULTING S.R.L. (CUI 40051895)
- Cod CPV
- 72224000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54.000 RON
- Valoare atribuită
- 54.000 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.