Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare Casco -autoutilitara Dacia Duster -capacitatea cilindrica:1461 -putere:80 -masa max autorizata:1815 -nr. locuri:4 -perioada asigurata:12 luni -Suma Asigurata :29647 lei -Riscuri acoperite:Avarii+ Daune provocate de vandalism ,riscuri civile, avarii autori necunoscuti, substante chimice sau corozive, animaleFurt Total sau partial PA =1225,90lei -Riscuri suplimentare: daune produse suprafetelor vitrate=PA=12,30 leiextinderea retelei de unitati service reparatoare=PA=91,90 leiasistenta rutiera extinsa=PA=36,40 leiaccidente persoane=PA=174,90 lei total general=1541,40 lei Asigurare auto RCA -autoutilitara Dacia Duster -capacitatea cilindrica:1461 -putere:80 -masa max autorizata:1815 -nr. locuri:4 -perioada asigurata:12 luni -prima de asigurare:831 lei -Clauza optionala Decontare Directa:240 lei -total prima de asigurare:1071 lei -plata :integral
- Număr anunț
- DA26396593
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.612,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.612,40 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.