Atribuită Cumpărare directă

Limitatoare de viteza din cauciuc, modul central, 333 x 600 x 50 mm. Fara folie reflectorizanta cu sistem de prindere inclus. Limitatoare de viteza din cauciuc, modul de capat, 250 x 600 x 50 mm . Accesoriile de prindere sunt incluse.

Număr anunț
DA26394307
Autoritate contractantă
S.C. GENERAL PUBLIC SERV S.A. (CUI 29094518)
Furnizor / câștigător
DV PROD MEDIA SRL (CUI 15143068)
Cod CPV
38571000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.300 RON
Valoare atribuită
8.300 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.300 RON

din 8.300 RON estimat