Atribuită
Cumpărare directă
FAIRY EXPERT LEMON 5L PROTEX SAP.LICHID CREAM 3 PRONTO SPR.LEMN CLAS300ML PRONTO SPR.LEMN LAVANDA30 CLIN WINDOWS LEMON PISTOL CLIN WINDOWS PROF 4,5L BREF BLUE AKTIV EUCAL.2X5 BREF FRESH FLOWER 2X50GR BREF ODOR.WC MARINE 2X50G BREF POWER ACTIV LEM.2X50 BREF POWER AKTIV LAVANDA GLADE AUTOM.SPRAY REZ.LAV MANUSI VINIL L 100BUC OTI SACI MENAJ.ECON.35L 5 SACOSA P SLG ECOTAX 0.15L MOTOTOL SERV.CUTIE 2STR.1 HYGIENIUM SERV.ANTIBACT.5 DERMOFARM DEZINF.MAINI 5L DORA ALC.SANIT.70% 500ML FARMEC LOT.DEZINF.MAINI 5 KLINTENSIV GEL DEZINF.1L KLINTENSIV GEL DEZINF.500 NEVADA DEZINFECT.MAINI 50 IND.PASTRATI DIST.SOC.TEX ARH TUS STAMPILA/DIV CUL/ ARH ECUSON CU AC SI CLIPS BRILLIANT H.COP. A4 70GR/ PGN BIBL MARMORAT A4/75 M ARH DOSAR PP/A4/50 BUC HER BIBL.PP ALBS A4/5
- Număr anunț
- DA26410767
- Autoritate contractantă
- COMUNA POIENARII BURCHII (CUI 2843647)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.235,65 RON
- Valoare atribuită
- 2.235,65 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.