Atribuită Cumpărare directă

PACHET PIESE AUTO VW T5, CONFORM ANUNT NR. ADV1171172/21.09.2020 1 Kit ambreiaj VW transporter T5 Bi TDI 4motion (nr. identificare WV1ZZZ7HZCH037990) Buc 1 2 Amortizor fata VW transporter T5 Bi TDI 4motion (nr. identificare WV1ZZZ7HZCH037990) Buc 5 3 Amortizor spate VW transporter T5 Bi TDI 4motion (nr. identificare WV1ZZZ7HZCH037990) Buc 5 4 Disc frana spate VW transporter T5 Bi TDI 4motion (nr. identificare WV1ZZZ7HZCH037990) Buc 4 5 Disc frana fata VW transporter T5 Bi TDI 4motion (nr. identificare WV1ZZZ7HZCH037990) Buc 4 6 Placute frana fata VW transporter T5 Bi TDI 4motion (nr. identificare WV1ZZZ7HZCH037990) Buc 4 7 Placute frana spate VW transporter T5 Bi TDI 4motion (nr. identificare WV1ZZZ7HZCH037990) Buc 4 8 Turbosuflanta VW transporter T5 Bi TDI 4motion (nr. identificare WV1ZZZ7HZCH037990) Buc 1

Număr anunț
DA26406149
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta BASARAB I al jud. Dambovita (CUI 4207069)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI 16752778)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.056 RON
Valoare atribuită
8.056 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.056 RON

din 8.056 RON estimat