Atribuită Cumpărare directă

Achizitie urne fixe PVC pentru secție de votare, comune Pietroasa conform descrierii furnizorului.

Număr anunț
DA26380210
Autoritate contractantă
COMUNA PIETROASA (CUI 4641326)
Furnizor / câștigător
IBERIA EXPRESS INTERNATIONAL SRL (CUI 29222641)
Cod CPV
44211110-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.417,50 RON
Valoare atribuită
1.417,50 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.417,50 RON

din 1.417,50 RON estimat