Atribuită
Cumpărare directă
Manusi latex fixi L 100buc FX1-R-2474 1 38.75 Manusi latex fixi M 100buc FX1-R-2467 1 38.75 Masca protectie faciala 3 straturi 220119 200 0.89 Gel dezinfectant 1L HYGIENIUM 5949067504654 10 72 Dezinfectant univ multisuprafete Hygienium 750 ml 5949067504241 8 17 Termometru cu infrarosu Berrcom berc 1 200
- Număr anunț
- DA26397618
- Autoritate contractantă
- COMUNA MÂRȘANI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4711448)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.311,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.311,50 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.