Atribuită
Cumpărare directă
Servici de cadastru aferente actualizării datelor imobilului, ridicare topografica de detaliu, actualizare date tehnice, inscriere constructii, inclusiv repoziționare limite cu sau fara modificare suprafata pentru imobil : Scoala generala I.G.Duca si intabularea constructiei
- Număr anunț
- DA26414133
- Autoritate contractantă
- Directia Administrarea Domeniului Public si Privat Petrosani (CUI 16982459)
- Furnizor / câștigător
- BIE CONSULT TOPO & CADASTRU S.R.L. (CUI 34203824)
- Cod CPV
- 71354300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.600 RON
- Valoare atribuită
- 5.600 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.