Atribuită Cumpărare directă

Hartie de filtru pentru laborator. Grosime: 0.170 mm Greutate: 73 gr/m2 Absortie: 75 / 70 Cf. Klemm Rezistenta la umiditate: 0.290 / 0.260 kN/m Dimensiune 50x50 cm. 500 coli/set

Număr anunț
DA26337210
Autoritate contractantă
Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
Furnizor / câștigător
MULTILAB (CUI 15537534)
Cod CPV
15994200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.480 RON
Valoare atribuită
1.480 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.480 RON

din 1.480 RON estimat