Atribuită Cumpărare directă

Sonde Foley 2 cai : CH 14=50 BUC , CH 16= 150 BUC , CH18 = 150 BUC , CH 20 = 100 BUC PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA! VA RUGAM EXPEDIATI PRODUSELE.

Număr anunț
DA26344545
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
NOVA FIT 2000 SRL (CUI 15178082)
Cod CPV
38911000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.820,50 RON
Valoare atribuită
1.820,50 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.820,50 RON

din 1.820,50 RON estimat