Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: Manusi din latex, 100 buc/cutie - Marime: XL 309040923 1 49.90 Lei 49.90 Lei Manusi din latex, 100 buc/cutie - Marime: L 309040923 2 49.90 Lei 99.80 Lei Manusi din latex, 100 buc/cutie - Marime: M 309040923 5 49.90 Lei 249.50 Lei Alcool sanitar 70%, 500 ml 524051601 24 6.80 Lei 163.20 Lei Sub-Total: 562.40 Lei

Număr anunț
DA26337923
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Fratautii Vechi (CUI 14110437)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
472,60 RON
Valoare atribuită
472,60 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

472,60 RON

din 472,60 RON estimat