Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE INSTALARE RETEA FURNIZARE WIFI PENTRU CONECTAREA LA INTERNET A COMUNITATII, PRIN PROGRAMUL EUROPEAN WIFI4EU ( PROMOVAREA CONECTIVITATII LA INTERNET IN COMUNITATILE LOCALE: WIFI4EU) Numar AP-uri: Denumire Cantitate (buc) Pret unitar (cu tva) Pret total (cu tva) Meraki MR70 Cloud Managed AP (cu licenta pe 3 ani inclusa) 7- 468.00 €- 3,276.00 € Meraki MR33 Cloud Managed AP (cu licenta pe 3 ani inclusa) 5 -311.00 € 1,555.00 € Numar SW/ROUTER: Denumire Cantitate (buc) Pret unitar (cu tva) Pret total (cu tva) Meraki MS120-8FP 1G L2 Cloud Managed 8xGigE 124W PoE Swich (cu licenta pe 3 ani inclusa) 3 -425.00 € 1,275.00 € Cablare structurata (CS): Denumire Cantitate (buc) Pret unitar (cu tva) Pret total (cu tva) Cablare structurata 1- 8,894.00 € 8,894.00 € Valoarea contractulului este: 12605.04 Euro fara TVA, respectiv 15.000 Euro TVA inclus 1 EURO = 4.8573 Lei
- Număr anunț
- DA26349370
- Autoritate contractantă
- Comuna SALCIOARA (CUI 4344236)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 32412110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61.226,46 RON
- Valoare atribuită
- 61.226,46 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.