Atribuită Cumpărare directă

AZOTAT DE ARGINT 0,1 N PA factor 1.000 +/- 0.0020

Număr anunț
DA26358156
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
24324400-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,25 RON
Valoare atribuită
119,25 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,25 RON

din 119,25 RON estimat