Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE AMBREIAJ DACIA DUSTER-INLOCUIT VOLANTA CU MASA DUBLA ,PLACA PRESIUNE, DISC AMBREIAJ, RULMENT PRESIUNE, conform deviz la referatul nr. 21492/07.09.2020

Număr anunț
DA26339426
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
TEFIR SERVICE SRL (CUI 23724614)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.439 RON
Valoare atribuită
3.439 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.439 RON

din 3.439 RON estimat