Atribuită Cumpărare directă

GARD DIN PVC PE ARMATURA METALICA H=1M

Număr anunț
DA26349935
Autoritate contractantă
COMUNA GHIDIGENI (PRIMARIA GHIDIGENI) (CUI 3655897)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
34928200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.017 RON
Valoare atribuită
24.017 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.017 RON

din 24.017 RON estimat