Atribuită
Cumpărare directă
ELECTROPOMPA INDUSTRIALA TRIFAZATA DE INALTA PRESIUNE DIN INOX AISI316 PREVAZUTA CU TABLOU DE AUTOMATIZARE PENTRU IRIGATII CU ASPERSOARE - PUTERE DEZVOLTATA 10 Hp (7,5 KW) - ALIMENTARE 380/400 VOLTI , 50 HZ, - INALTIME MAXIMA VERTICALA DE POMPARE (DEZVOLTATA PENTRU COLOANA DE APA ) 110 M -VERTICAL - DISTANTA DE IMPINGERE A APEI PE ORIZONTALA DE LA PUNCTUL DE ASPIRATIE - 1100 M ORIZONTAL - DEBIT MAXIM 29000 LITRI / ORA - MODEL VERTICAL MULTIETAJAT , constructie in linie , integral inox AISI316 VERSIUNE N - CONEXIUNI CU FLANSE OVALE DE PRESIUNE TIP VICTAULIC Debit nominal (L/ora) 22000 la H - 77 mca FABRICATIE ITALIA
- Număr anunț
- DA26345036
- Autoritate contractantă
- Complexul Sportiv National Snagov (CUI 4754880)
- Furnizor / câștigător
- ALL 4 SAFE SRL (CUI 17275596)
- Cod CPV
- 42122130-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.600 RON
- Valoare atribuită
- 33.600 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.