Atribuită
Cumpărare directă
Revizie sisteme de tratare a apelor de racire,14 sesiuni pentru o perioada de 24 luni, conform oferta ROCHEM Si cerinte caiet sarcini CS-DT-83/26.06.2020. Tariful unitar/sesiune 1180 lei, pret total 14 sesiuni 16520 lei, fara TVA. Desrierea modului de derulare achizitie in contractul anexa la atribuirea SEAP.
- Număr anunț
- DA26349201
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Furnizor / câștigător
- ROCHEM S.R.L. (CUI 14864724)
- Cod CPV
- 90733400-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.520 RON
- Valoare atribuită
- 16.520 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.