Atribuită Cumpărare directă

Raft metalic cu 5 polite din lemn, 250 kg/polita, 180 x 120 x 45 cm Avantaje: se instaleaza usor, nefiind nevoie de suruburi este rezistent la umiditate, oxidare si coroziune pozitia este ajustabila fiecare polita suporta greutati foarte mari este incapator este confectionat dintr-un material de inalta calitate are o durata lunga de viata Specificatii tehnice: Inaltime: 180 cm Lungime: 120 cm Adancime: 45 cm Material: tabla ambutisata Finisaj: galvanizat Nr polite: 5 Greutatea suportata pe o polita: 250 kg Material polita: MDF Sistem de prindere: fara suruburi Culoare: argintiu

Număr anunț
DA26347077
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL TELEORMAN (CUI 4469108)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
39100000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
282,36 RON
Valoare atribuită
282,36 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

282,36 RON

din 282,36 RON estimat