Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): - AUTOUTILITARA : VL08VHC, marca DACIA DUSTER, 1461 CC 80KW / 4 LOCURI / 1904 MASA MAXIMA ASIGURATOR EUROINS PRIMA DE ASIGURARE: 691.25 LEI PERIOADA DE ASIGURARE 12 LUNI DE LA 18.09.2020 PANA LA 17.09.2021 - AUTOUTILITARA : VL08PCP, marca DACIA LOGAN, 1461 CC 55 KW / 4 LOCURI / 1664 MASA MAXIMA ASIGURATOR EUROINS PRIMA DE ASIGURARE: 493.42 LEI PERIOADA DE ASIGURARE 12 LUNI DE LA 18.09.2020 PANA LA 17.09.2021
- Număr anunț
- DA26365935
- Autoritate contractantă
- Comuna Fartatesti (Primaria Fartatesti) (CUI 2541592)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.184,67 RON
- Valoare atribuită
- 1.184,67 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.