Atribuită Cumpărare directă

VIZIERE PROTECTIE FATA ''TOTUL VA FI BINE'' 21buc 42lei 882lei Dozator sapun lichid ABS Alb 1100ml "Senzor" SD11S 12buc 155lei 1860lei

Număr anunț
DA26335806
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 17 SIBIU (CUI 7785490)
Furnizor / câștigător
KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI 14154620)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.742 RON
Valoare atribuită
2.742 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.742 RON

din 2.742 RON estimat