Atribuită Cumpărare directă

SERVICII MEDICINA MUNCII PENTRU PERSONAL EDUCATIV, PERSONAL DE INGRIJIRE PRESCOLARI,, CU MANIPULARE ... mai departe

Număr anunț
DA26343206
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.5 SACELE (CUI 29385991)
Furnizor / câștigător
MEDICAL PREVENT SRL (CUI 24337918)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.195 RON
Valoare atribuită
2.195 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.195 RON

din 2.195 RON estimat