Atribuită
Cumpărare directă
buc lingurite pl 1 buc furculite pl 2 buc sapun licid voglia 2 buc alcool sanitar 20 buc surub h 4*30 1 buc cos gunoi 1 buc tirbuson 1 buc pungi gheata 5 buc set pahare pl 1 buc gfarf pl 5 buc saci menaj 35l 5 buc saci menaj 60l fixi 5 buc serv cutie zewa 2 buc bref bile 18 buc bat varta 3 buc rivex clor 2l 3 buc asevi 23 buc detat 1l 2 buc lavete 3 buc matura paula 3 buc coada lemn mai putin 4.5 kg electrozi 20 buc surub h 20*80 20 bucpiulita 20 20 buc sai 20 3 buc manusi protectie 1 buc prelungitor 3l2m 1 buc prelungitor 6l5m 1 buc sfoara cositoare 3 buc raid gandaci +furnici 1 buc vaselina 4 buc banda montaj 70 buc surub h 6*40 0.07 buc piulita m6 1 buc banda montaj 1 buc senzor crepuscular 1 buc sfoara 500gr
- Număr anunț
- DA26342598
- Autoritate contractantă
- Comuna Micesti (CUI 4318474)
- Furnizor / câștigător
- ANDICOM CATY 2003 SRL (CUI 15351565)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 814,19 RON
- Valoare atribuită
- 814,19 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.