Atribuită Cumpărare directă

PROSOP HARTIE 100 M 30.6.9.207 , HARTIE COPIATOR A4 NIVEUS 80G 5.10.9 ,54.5 . Panou pluta cu rama de lemn 60*90 1027.2.27.2

Număr anunț
DA26337609
Autoritate contractantă
Serviciul de Asistenta Medicala al municipiului Galati (CUI 26716896)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288,70 RON
Valoare atribuită
288,70 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288,70 RON

din 288,70 RON estimat