Atribuită Cumpărare directă

Servicii medicale pentru Gradinita cu program prelungit Paulesti Serviciile medicale vor fi asigurate zilnic pe toata perioada orelor de curs.

Număr anunț
DA26349438
Autoritate contractantă
COMUNA PAULESTI (CUI 2843981)
Furnizor / câștigător
MF DR. ALBU STELUTA GEORGIANA (CUI 37877413)
Cod CPV
85141200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.600 RON
Valoare atribuită
45.600 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.600 RON

din 45.600 RON estimat