Atribuită Cumpărare directă

stingator cu pulbere tip P6 =10buc x75lei - LICEU stingator cu pulbere tip P6 =5buc x75lei - GRADINITA

Număr anunț
DA26342718
Autoritate contractantă
Liceul Teologic Ortodox "Constantin Brâncoveanu" Fagaras (CUI 29464904)
Furnizor / câștigător
TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI 14552307)
Cod CPV
35111300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.125 RON
Valoare atribuită
1.125 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.125 RON

din 1.125 RON estimat