Atribuită Cumpărare directă

Var lavabil de interior 25kg (15l)+ amorsa 3l, cu grad de alb deosebit, putere mare de acoperire, rezistenta la ingalbenire si aderenta buna la substrat.

Număr anunț
DA26358395
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BOTOSANI (CUI 17093020)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44111400-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630,24 RON
Valoare atribuită
630,24 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630,24 RON

din 630,24 RON estimat