Atribuită Cumpărare directă

Colectare si distrugere documente conform OFERTEI DE SERVICII INTEGRATE COLECTARE-DISTRUGERE DOCUMENTE DIN DATA 17.08.2020

Număr anunț
DA26356525
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
Furnizor / câștigător
KLAUSSENBURG RECYCLING GMBH SRL (CUI 30433847)
Cod CPV
92512100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.470 RON
Valoare atribuită
10.470 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.470 RON

din 10.470 RON estimat