Atribuită Cumpărare directă

Masca chirurgicala prevazuta cu lamela nazala si prindere cu elastic , CU 3 pliuri, 3 straturi, si contine : - 2 straturi exterioare din material netesut, cu o greutate specifica de minim 25g/m2 - 1 strat interior din material filtrant (meltblown, rezultat din polipropilena) cu o greutate specifica de 25g/m2, ce asigura protectie si filtrare de >98%; - sa nu contina latex, sa nu fie toxice, nepirogenice; -sa nu-si modifice calitatea la variatiile de temperature; - Miros placut si o buna respiratie; - Ambalate 50buc/cut; -

Număr anunț
DA26353296
Autoritate contractantă
ORASUL CAVNIC (PRIMARIA ORASULUI CAVNIC) (CUI 3627595)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI 14277070)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.600 RON
Valoare atribuită
2.600 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.600 RON

din 2.600 RON estimat