Atribuită
Cumpărare directă
Cod Denumire UM Cantitate Pret Valoare neta MNFPRGBLACK-L Manusi examinare, nitril, BLACK, L, nepudrate, 100 buc/pac PAC 3 55.00 165.00 SAFECLEAN Dezinfectant maini, avizat MS, TP1, bidon 5L (4.5 kg) BUC 3 280.00 840.00 30849 RAPIDO Profesional, sapun lichid hidratant moisturising, 5000 g BUC 3 26.91 80.73 E-2320280 P3-Alcodes 1L, dezinfectant suprafete pentru industria alimentara BUC 30 50.53 1,515.90 LB3221-5L Dezinfectant hidroalcoolic pentru suprafete, avizat MS, 5 litri BUC 3 155.00 465.00 5 42 3,066.63
- Număr anunț
- DA26349974
- Autoritate contractantă
- Scoala Generala "Aron Cotrus" Arad (CUI 29034044)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.066,63 RON
- Valoare atribuită
- 3.066,63 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.