Atribuită Cumpărare directă

pentru locația din str. Cuejdi, nr. 1B, etaj. 4 (Evidență a Populației ) – minim 4 Mb garantat; pentru locația din str. Eroilor, nr. 16-18 (Poliția Municipiul Piatra Neamț)– minim 10Mb garantat; durată contract – 2 ani;

Număr anunț
DA26357672
Autoritate contractantă
Municipiul Piatra Neamt (CUI 2612790)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
72318000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.630,08 RON
Valoare atribuită
46.630,08 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.630,08 RON

din 46.630,08 RON estimat