Atribuită Cumpărare directă

Pachet servicii cazare Bulgaria si Grecia 3 camere SGL Plovdiv 22.09. - 23.09.2020 Salonic 23.09. - 29.09.2020 Sofia 29.09. - 30.09.2020

Număr anunț
DA26358169
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE STUDII AVANSATE PENTRU CULTURA SI CIVILIZATIA LEVANTULUI (CUI 38327078)
Furnizor / câștigător
MIORIŢA LANDSCAPE TRAVEL SRL (CUI 32959814)
Cod CPV
63510000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.360 RON
Valoare atribuită
15.360 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.360 RON

din 15.360 RON estimat