Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE ARTICOLE ID produs Produs Cantitate Unitate 7056959 BICICLETA CITY BARBATI C2693A 2 BUC 7019925 BOCANCI DE PROTECTIE PADES UK S1P SRC 43 1 BUC 7019924 BOCANCI DE PROTECTIE PADES UK S1P SRC 44 1 BUC 7047485 SECERA CU MANER LUNG SC001 2 BUC 7015964 GREBLA 14 DINTI CAP CALIT GEA-14T 2 BUC 7001307 FURCA 4 COARNE LT35864 2 BUC 1010174 COADA LOPATA CLDUP 2 BUC
- Număr anunț
- DA26359725
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA SECUIENI (CUI 2008426)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.707,38 RON
- Valoare atribuită
- 1.707,38 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.